SPORTLIKUD SAAVUTUSED 2016/2017 õppeaastal
Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis (4.-6.kl)
Henri Paulus, Anti Tamm, Kermo Platov, Kevin Põtter, Kaspar Tammeveski, Sander Välek Veel, Tormi Laid, Siim, Kask ja juhendajale Ülari Kaibaldile Hiiumaa koolinoorte MV saavutatud III koha eest.
Hiiumaa koolinoorte meistrivõitlused jalgpallis
I koha Hiiumaa koolinoorte jalgpalli meistrivõistlustel 1.-3. klasside arvestuses saavutasid:
Kermo Põtter, Kermo Jääger, Meribell Rüütel, Rasmus Luure, Uku Härmsom, Mikk Vallikivi, Evert Kraavik, Karl Kustas Toimra
III koha 7.-9. klasside arvestuses saavutasid: Marken Tisler, Heinrich Vannas, Sven Aigar Tammeveski, Rasmus Padari, Rein Reinu, Kasper Pisa, Markus Kobrusepa, Jaagup Kopli.
Tunnustus õpetaja-treenerile Ülari Kaibaldile tubli töö eest õpilaste ettevalmistamisel.
Kermo Põtter, Kermo Jääger, Meribell Rüütel, Rasmus Luure, Uku Härmsom, Mikk Vallikivi, Evert Kraavik, Karl Kustas Toimra
III koha 7.-9. klasside arvestuses saavutasid: Marken Tisler, Heinrich Vannas, Sven Aigar Tammeveski, Rasmus Padari, Rein Reinu, Kasper Pisa, Markus Kobrusepa, Jaagup Kopli.
Tunnustus õpetaja-treenerile Ülari Kaibaldile tubli töö eest õpilaste ettevalmistamisel.
HIIUMAA KOOLINOORTE MV KEREGEJÕUSTIKU MITMEVÕISTLUSES
4.-5. kl I MV T III Sandra Leigri
P I Kevin Põtter
4.-5. kl II MV T III May Kane
P III Siim Kask
4.-5. kl III MV P I Tormi Laid
6.-7. kl. I MV T II Liisu Kase
P I Marten Laupa
6.-7. kl II MV T I Aiki-Kerlin Paap
P I Mait Konts
P III Rasmus Padari
6.-7. kl III MV T II Stiina Lepamaa
T III Catlin Hüüdma
P III Kermo Platov
6.-7. kl IV MV T I Kaisa Ulla
8.-9. kl II MV P III Marken Tisler
2. Avaldan kiitust väga hea esinemise eest Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlustel pendelteatejooksus:
4.-5. kl II Christiina Karoliina Peedu, May Kane, Ilona Sedrik,
Sandra Liisa Leigri, Laur Hindrik Kartus, Siim Kask, Tormi Laid, Kevin Põtter
6.-7. kl I Aiki-Kerlin Paap, Kaisa Ulla, Stiina Lepamaa, Catlin
Hüüdma, Sander Teller, Marten Laupa, Mait Konts, Ringo
Lehari Purge
8.-9. kl II Anna Maria Mustkivi, Janely Kaev, Helsanna Viilukas,
Susan Zaćek, Jaagup Kopli, Heinrich Vannas, Rein Reinu,
Marken Tisler
3. Avaldan kiitust väga hea esinemise eest Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlustel: 4x100 m jooks:
4.-5. kl P I Laur Hindrik Kartus, Kevin Põtter, Tormi Laid, Siim Kask
4.-5. kl T II Christiina Karoliina Peedu, May Kane, Ilona Sedrik,
Sandra Liisa Leigri
6.-7. kl P I Sander Teller, Marten Laupa, Mait Konts, Rasmus Padari
P III Ringo-Lehari Purge, Kaspar Tammeveski, Kevin Põtter,
Kermo Platov
T II Catlin Hüüdma, Kaisa Ulla, Stiina Lepamaa, Aiki-Kerlin
Paap
8.-9. kl P II Marken Tisler, Jaagup Kopli, Heinrich Vannas, Rein Reinu
4. Avaldan kiitust õpetajatele-treeneritele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile tubli töö eest õpilaste ettevalmistamisel.
Ene Urman
direktor
TÄLEPANU START JA RAHVASTEPALL
3X3 KORVAPLL
4. - 5. klass tüdrukud
4. koht - Ilona Sedrik, May Kane, Christiina Karoliina Peedu
4.-5. klass poisid
2. koht - Miko Sedrik, Siim Kask, Tormi Laid, Kevin Põtter
6.-7. kl tüdrukud
1. koht - Katariina Koor, Stiina Lepamaa, Kaisa Ulla, Aiki Kerlin Paap
Õpilasi juhendasid õpetajad Maarika Kiislar ja Ülari Kaibald
4. koht - Ilona Sedrik, May Kane, Christiina Karoliina Peedu
4.-5. klass poisid
2. koht - Miko Sedrik, Siim Kask, Tormi Laid, Kevin Põtter
6.-7. kl tüdrukud
1. koht - Katariina Koor, Stiina Lepamaa, Kaisa Ulla, Aiki Kerlin Paap
Õpilasi juhendasid õpetajad Maarika Kiislar ja Ülari Kaibald
HIIUMAA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED KABES
Kiitus Käina Kooli III klassi õpilasele Kermo Põtterile, kes saavutas Hiiumaa koolinoorte meisrivõistlustel kabes III koha 1.-3. klasside arvestuses.
HIIUMAA KOOLINOORTE MESITRIVÕISTLUSED RAHVASTEPALLIS
4.-5. kl tüdrukute rahvastepalli võistkonnale koosseisus:
Anete Liit, Ann Getter Tammeveski, May Kane, Marilin Tisler, Anete-Lisete Pamberg, Christiina Karoliina Peedu, Ilona Sedrik
4.-5. kl poiste rahvastepalli võistkonnale koosseisus:
Laur Hindrik Kartus, Remo Lepamaa, Ats Härmson, Alex Christofer Kaptein, Siim Kask, Tormi Laid, Kevin Põtter
Tänu ja tunnustus õpetajatele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile.
Anete Liit, Ann Getter Tammeveski, May Kane, Marilin Tisler, Anete-Lisete Pamberg, Christiina Karoliina Peedu, Ilona Sedrik
4.-5. kl poiste rahvastepalli võistkonnale koosseisus:
Laur Hindrik Kartus, Remo Lepamaa, Ats Härmson, Alex Christofer Kaptein, Siim Kask, Tormi Laid, Kevin Põtter
Tänu ja tunnustus õpetajatele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile.
MALETURNIIR KÄINA KOOLIS
Maleturniiri võitis Käina Kooli 5.klassi õpilane Simon Antonio Henno. Teiseks tuli Suuremõisa kooli 4.klassi õpilane Jakob Hiiemets. Auväärsele kolmandale kohale mängis end Käina Kooli 5.klassi õpilane Miko Sedrik.
HIIUMAA KOOLINOORTE MV 3X3 KORVPALLIS
Kiitus 8.-9. kl poiste võistkondadele koosseisus:
I koht - Marken Tisler, Jaagup Kopli, Kasper Pisa, Arbo Lepamaa
III koht - Heinrich Vannas, Markus Veem, Henro Orav, Sepo Sedrik
Kiitus 9. kl tüdrukute võistkonnale koosseisus:
II koht - Käti Romandi, Karin Pisa, Anna-Maria Mustkivi, Doora Elmi, Sarah Regina Puttonen
Tänu ja tunnustus õpetajatele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile.
I koht - Marken Tisler, Jaagup Kopli, Kasper Pisa, Arbo Lepamaa
III koht - Heinrich Vannas, Markus Veem, Henro Orav, Sepo Sedrik
Kiitus 9. kl tüdrukute võistkonnale koosseisus:
II koht - Käti Romandi, Karin Pisa, Anna-Maria Mustkivi, Doora Elmi, Sarah Regina Puttonen
Tänu ja tunnustus õpetajatele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile.
PÜÜDMISVÕISTLUSED I-III kl
I koht (P) - Uku Härmson, Kermo Jääger, Reiko Kattel, Rasmus Luure, Kermo Põtter, Karl Kustas Toimra, Margus Vannas
I koht (T) - Emma Emila Puttonen, Meribell Rüütel, Britt Anell Teemets, Teele Pilnik, Mirtel Tammeveski, Karoliina Käsn
Õpilasi juhendas M.Kiislar
I koht (T) - Emma Emila Puttonen, Meribell Rüütel, Britt Anell Teemets, Teele Pilnik, Mirtel Tammeveski, Karoliina Käsn
Õpilasi juhendas M.Kiislar
HIIUMAA SISEKERGEJÕUSTIKU MV-HÜPPEALADEL
4.-5. kl T/P:
Ilona Sedrik - III (tõkkejoks)
May Kane - II (50 m sprint)
Kevin Põtter - II (tõkkejooks), II (50 m sprint)
Tormi Laid - I (tõkkejooks), I (klotsijooks) , I (50 m sprint)
6.-7. kl T/P:
Aiki-Kerlin Paap - I (tõkkejooks), I (50 m sprint)
Stiina Lepamaa - I (klotsijooks)
Kaisa Ulla - II (tõkkejooks), II (50 m sprint)
Sander Teller - I (klotsijooks), I (50 m sprint)
Marten Laupa - III (50 m sprint)
8.-9. T/P:
Karin Pisa - III (klotsijooks)
Sander Miller - I (klotsijooks)
Tunnustus õpetajatele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile
Ilona Sedrik - III (tõkkejoks)
May Kane - II (50 m sprint)
Kevin Põtter - II (tõkkejooks), II (50 m sprint)
Tormi Laid - I (tõkkejooks), I (klotsijooks) , I (50 m sprint)
6.-7. kl T/P:
Aiki-Kerlin Paap - I (tõkkejooks), I (50 m sprint)
Stiina Lepamaa - I (klotsijooks)
Kaisa Ulla - II (tõkkejooks), II (50 m sprint)
Sander Teller - I (klotsijooks), I (50 m sprint)
Marten Laupa - III (50 m sprint)
8.-9. T/P:
Karin Pisa - III (klotsijooks)
Sander Miller - I (klotsijooks)
Tunnustus õpetajatele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile
EDU EESTI TALVISTEL MV DISCGOLFIS
3.-4. veebruaril 2017. a toimusid talvised Eesti MV discgolfis.
Kasper Pisa võistles juuniorid-18 a. klassis ja saavutas II koha.
Karin Pisa võistles Naiste Open klassis ja saavutas 6.koha.
Õnnitleme!
Kasper Pisa võistles juuniorid-18 a. klassis ja saavutas II koha.
Karin Pisa võistles Naiste Open klassis ja saavutas 6.koha.
Õnnitleme!
HIIUMAA KOOLINOORTE MV SISEKERGEJÕUSTIKUS
26. jaanuaril toimusid Hiiumaa Koolinoorte MV sisekergejõustikus.
4.-5. kl T III Ilona Sedrik (paigalt kolmik)
II May Kane (kõrgushüpe)
4.-5. kl. P III Siim Kask (paigalt kaugus), III (kuul)
I Kevin Põtter (kuul), II (paigalt kaugus)
6.-7. kl T III Kaisa Ulla (paigalt kolmik), I (kõrgushüpe)
6.-7. kl P I Mait Konts (paigalt kaugus)
II Sander Teller (paigalt kaugus), III (paigalt kolmik)
8.-9. kl P II Marken Tisler (paigalt kolmik), II (kõrgus)
I Heinrich Vannas (kuul)
Tänud õpetajatele-treeneritele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile
4.-5. kl T III Ilona Sedrik (paigalt kolmik)
II May Kane (kõrgushüpe)
4.-5. kl. P III Siim Kask (paigalt kaugus), III (kuul)
I Kevin Põtter (kuul), II (paigalt kaugus)
6.-7. kl T III Kaisa Ulla (paigalt kolmik), I (kõrgushüpe)
6.-7. kl P I Mait Konts (paigalt kaugus)
II Sander Teller (paigalt kaugus), III (paigalt kolmik)
8.-9. kl P II Marken Tisler (paigalt kolmik), II (kõrgus)
I Heinrich Vannas (kuul)
Tänud õpetajatele-treeneritele Maarika Kiislarile ja Ülari Kaibaldile
HIIUMAA MINILIIGA VÕRKPALLIS
Hiiumaa Miniliiga võrkpallis 8. veebruaril, 2017
4.-6. kl P II koht - Käina I võistkond koosseisus:
Kermo Platov, Henri Paulus, Anti Tamm, Karl-Markus Rool
4.-6. kl T II koht - Mari-Liis Toomemäe, Greete-Liis Rünt, May Kane, Liisu Kase
Õnnitleme!
4.-6. kl P II koht - Käina I võistkond koosseisus:
Kermo Platov, Henri Paulus, Anti Tamm, Karl-Markus Rool
4.-6. kl T II koht - Mari-Liis Toomemäe, Greete-Liis Rünt, May Kane, Liisu Kase
Õnnitleme!