2017/2018 ÕPPEAASTA ÜRITUSED
I POOLAASTA
SEPTEMBER
01.09 Teadmiste päev, Esimese septembri aktus
07.09 Spordipäev ja Staadioni pidulik avamine
11.09 Vanavanemate päeva tähistamine koolis ( 4.kl ja 8.kl tundi viib läbi Inna Lepik)
14.09 Külas noorsoopolitseinik ( Käina Kool, 9.35 - 10.20, 1.kl)
Gaidid tutvustavad oma organisatsiooni ( Käina Kool, 13.35 - 14.20, 9.kl)
15.09 Stiilipäev koolis ( teemaks - "Sügis 2017")
Jalgpall ( Emmaste, 10.00-13.30, 4.-6.kl poisid)
19.09 Viljandi Nukuteater külas ( 9.35 - 10.20, Käina Kool, 1.-3.kl)
20-09 TORE ring alustas tegevust
21.09 Koolinoorte jalgpall (10.00 - 13,30 IV-V kl poisid, Emmaste)
22.09 Sügislaat koolis ( 8.30 - 14.30, vahetundidel), TORE õpilased juendasid töötube
25.-29.09 Spordinädal koolis
26.09 Kergejõustiku mitmevõistlus ( Kärdla, 9.30 - 14.30)
28.09 Töötukassa töötuba ( Käina Kool, 08.35-09.20, 9.kl)
OKTOOBER
02.10 Õpilasesinduse kinnitamine õppeaastal 2017\2018
04.10 Ettevõtlusküla külastamine (12.30 - 15.00 III ja IV kl, Kärdla)
03.10 Lemmiklooma päeva tähistamne - külla tuleb Hiiumaa politseikoer (12.10-12.40)
05.10 Õpetajate päeva tähistamine
12.10 Käina Kooli 159 aastapäeva jooks
4.klasside ettelugemisvõistlus ( Hiiu Valla raamatukogus, 15.00 - 16.00)
13.10 Käina Kooli 159 aastapäeva aktus
17.10 Koolinoorte MV maastikujooksus ( Käina Kool, 4.-9.kl, 12.00 - 13.30)
21.10.17 - 29.10.17 - SÜGISVAHEAEG
NOVEMBER
02.11 Helkuripuu Käina Kooli juures ( ÕE noored panevad puule helkureid, mida saab sealt endale vajadusel võtta)
03-04.11 Kooliteatrite festival "Väike lava" ( Viimsis)
17.11 Käina Playbox 2017 ( Käina Huvi-ja Kultuurikeskuses 18.30 - 21.00)
23.11 Pärimusmuusik Juhan Suits külastas Käina Kooli ( 11.25 - 12.10, osalesid 3.ja 4. kl õpilased):
24.11 Kadrid\Mardid Käina Koolis ( osalevad pikapäeva lapsed, 6.h ajal külastatakse erinevaid ainetunde, raamatukogu, sööklat)
Robotex ( osalevad 3 Käina Kooli õpilaset koos õpetaja Peebuga)
27.11 Kodanikupäeva mälumäng Käina Koolis ( osalesid 2.-9.kl õpilased)
29.11 Noortekonverets "Lahe koolipäev" ( osalevad õpilasesinduse õpilased koos huvijuhiga, Tallinn).
29.11 Vabariikliku koolinoorte mälumängupiirkonnavoor ( Kärldas, osalevad 7.-9.kl õpilased).
30.11 3x3 korvpall ( osalevad 5.-7. kl õpilased)
DETSEMBER
01.12 Kergejõustiku võistlus Emmastes ( 14.30-16.30)
Multika "Lepatriinude jõulud" vaatamine pikapäeva klassis ( 13.35 - 15.00).
04.12 Advendihommik ( Käina Kooli pikapäevaklassis, külla tuleb Tiina Kask, kõlab jõululugu enne
esimese tunni algust)
Piparkookide tegemine ja söömine ( 1.-3.kl õpilastel võimalus vahetundidel vormida piparkooke. Huvijuht küpsetab, säägivahetunnis lastel võimalus piparkooke süüa).
05.12 I kl külastab Mihkli Talumuuseumi jõulumaad ( 9.50 - 12.10)
06.12 Tähelepanu start ja rahvastepall ( Palade, osalevad 1.-3,kl õpilased)
4.kl Palade loodushariduskeskuses ( saavad osa programmist " Miromaailm")
07.12 5.-6.kl külastavad Mihkli Talumuuseumi jõulumaad( 13.00-15.00)
08.12 4.kl külastab Mihkli Talumuuseumi jõulumaad( 10.00-12.00)
TV10 Olümpiastart ( Võru)
11.12 Advendihommik ( Käina Kooli pikapäevaklassis, külla tuleb Tiina Kask, kõlab jõululugu enne
esimese tunni algust)
Piparkookide tegemine ja söömine ( 4.-6..kl õpilastel võimalus vahetundidel vormida piparkooke. Huvijuht küpsetab, säägivahetunnis lastel võimalus piparkooke süüa).
13.12 2.-3.kl külastavad Mihkli Talumuuseumi jõulumaad ( 11.25-13.40)
15.12 Nuku muuseumi ja teatri külastus ( 1.-3.kl, etendus " Eesti jõulud")
18.12 Advendihommik ( Käina Kooli pikapäevaklassis, külla tuleb Tiina Kask, kõlab jõululugu enne
esimese tunni algust)
Piparkookide tegemine ja söömine ( 7.-9...kl õpilastel võimalus vahetundidel vormida piparkooke. Huvijuht küpsetab, säägivahetunnis lastel võimalus piparkooke süüa).
19.12 Jõululaat (Käina Koolis, vahetundide ajal)
22.12 Jõulupärastlõuna ( 15.00-15.30 aktus saalis, 15.45-16.15 sõõmine, 16.45 - 17.30 jõululugu sööklas).
23.12.17 - 07.01.18 JÕULUVAHEAEG
II POOLAASTA
JAANUAR
29.01-10.02.18 Käina Koolis näitusele: "100 kooliga seotud asja" esemete toomine
31.01.18 Algklasside pallilahing Kärdlas (11:00-13:00)
VEEBRUAR
29.01-10.02.18 Käina Koolis näitusele: "100 kooliga seotud asja" esemete toomine
01.02.18 Nuputa piirkonna voor Käina Koolis (12:30)
01.02.18 Korvpall Kärdlas 6-7. klass poisid (12:00-14:30)
02.02.18 3. klass Käina Raamatukogus, (8:30-9:30)
05.02.18 Töötukassa töötuba ( 7. ja 8. klass)
07.02.18 Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor Käina Koolis
07.02.18 1-4. klass Kärdlasse kinno vaatama animafilmi: "Fixikud: suur saladus" (buss väljub koolimaja juurest 9:35, kinokülastus 10:05-11:21)
07.02.18 Töötukassa töötuba (5. ja 6. klass)
07.02.18 Võrkpall 6-7. klassi tüdrukud (11:00-12:00)
08.02.18 Sisekergejõustik Emmastes 4-9. klass (10:00-14:30)
09.02.18 Foorumteater: "Kas on vahet, mida me räägime ja teeme" (11:25-13:25) kab 228; Kaie Pranno
10.02.18 Ajaloo olümpiaadi piirkondlik voor
13.02.18 Vastlapäeva tähistamine, 1.-5. klass, teise korruse fuajees: "Vastlatrall"; erinevad mängud, meisterdused ja üllatused. 6 tunni ajal.
14.02.18 Sõbrapäeva tähistamine, 1.-9. klass: sõbrapäeva postkastid, mäng "Salajane sõber"; riietume punasesse ja roosasse. Kell 15:15-17:18 vaatame 5-9. klassiga armastusfilmi "Päevaraamat"
22.02.18 EV100 aktus: 8:35
24.02.18 - 04.03.18 TALVEVAHEAEG
28.02.18 Võrkpalli miniliiga Kärdlas (11:00-13:00)
MÄRTS
08.03.18 Korvpall Kärdlas; 8.-9. klass (12:00-14:00)
09.03. 18 Piirkondlik matemaatikaolümpiaad Käina Kooli; 4.-6. klass
09.03.18 Käina Kooli 9.klass ja Emmaste kooli õpilased kohtuvad näitleja Andres Ojaga, kabinet 228 (vestlusring ja töötuba); (8:35-10:20) http://www.andresoja.com/et/
09.03.18 Käina Kooliteatri peaproov Käina Huvi-ja Kultuurikeskuses (8:35-10:15)
09.03.18 Kohtumine Hiiu Valla noortevolikoguga (12.40 - 13.25 - 8. klass; 13.35 - 14.20 - 9. klass) inglise keele klassis kab.130
10.03.18 Kooliteatrite päev Kärdlas (11:00-16:00)
10.03.18 5. klassi ekskursioon Pärnusse
13.03. 18 Ujumisvõistlus; 1.-9. klass; Käina Ujulas (12:00-14:00)
14.03.18 Emakeelepäeva tähistamine (8:35 aktus saalis)
15.03.18 Matemaatikavõistlus Känguru, Käina Koolis (8:35-10:35)
15.03.18 2. klass koolitusel Päästeametis (10:00-12:00)
19.03.18 Maleturniir
22.03.18 Tantsuetendus "Juulikese rännak pühapäevamaale" (1-5. klass) Kärdlas, 12:30-13.30
22.03.18 Jalgpalli osavusvõistlus; 1-3. klass ja 4-6. klass (10:00-14:00) Kärdlas
23.03.18 Nutispordi Lääne-Eesti piirkondlik voor
27.03.18 Kooliteater 20 tähistamine(8:35-9:20)
29.03.18 Koolikontsert (Eesti Kontsert): kogu koolile (12:40-13:25)
APRILL
6-7. 04.18 TV10 Olümpiastarti Tartus
6.04.18 Õpilaskonverents 2018 Paladel (osalevad, 1. Sepo Sedrik ja Heinrich Vannas " Vesiniku generaator" 2. Helsanna Viilukas " Noorte toitumisharjumused")
09.04.18 Veeohutuse koolitus 7. klassile Käina ujulas (12:00-15:00)
10. 04.18 Korvpall Kärdlas; 6-7. klass tüdrukud (11:00)
10.04.18 Algklasside kokandusring (algus 13:35)
11.04.18 Algklasside Beyblade turniir (algus 13:35)
12.04.18 Nutispordi vabariiklik finaal (Jõgevamaa Gümnaasiumis)
12.04.18 Hiiumaa Gümnaasiumi lahtiste uste päev (9:00-11:00)
12.04.18 TORE kogemuskohtumine (12:30-16:30)
19.04.18 Korvpall Kärdlas; 4-5. klass ja 8-9. klass (11:30)
21.04.18 - 01.05.18 KEVADVAHEAEG
MAI
03.05.18 Heategevuslik teatejooks Kärdlas (12:00-14:00)
08.05.18 Miksteater etendus "Brometheus"
09.05.18 Lauatennise turniir (5-9. klass) algus 15:30
11.05.18 Noortedisko ja dj koolitus (5-9. klass) algus 15:30
11.05.18 Tammepuude istutamine 12:30 (9. klass)
15.05.18 KEAT (meditsiin ja ohtlik loodus)
15.05.2018 Kokandusring (1-4. klass) kell 13:30
22.05.2018 Kokandusring (1-4. klass) kell 13:30
23.-24.05.18 Preemiareis
24.-25.05. 18 10 olümpiastarti Rakveres
25.05.18 Tänavakorvpall Kärdlas; 4-9. klass (10:00-14:00)
25.05.18 KEAT liiklusloeng
28.05. 18 Tutipäev ( 9.klass)
29.05.18 Kergejõustik Kärdlas; 4-9. klass (9:30-14:30)
31.05.18 Algklasside Olümpiapäev (10:00- 14:00)
JUUNI
05.06.18 KEAT võistluspäev (6. klass, Haapsalus Kiltsis)
07.06.18 Jalgpall Kärdlas, poisid ja tüdrukud; 1-3. klass (10:00-13:00)
12.06.18 - 31.08.18 SUVEVAHEAEG